SKYDIVE Hořovice
SKYDIVE Hořovice
Czech Skydiving Center
(EN)
FIREMNÍ AKCE
Netradiční firemní akce a teambuildingFiremní akce pro Váš kolektiv i Vaše zákazníky !

Náš Aeroklub Vám nabízí jeden ze způsobů, jak odměnit své spolupracovníky za výtečnou práci, nebo obdarovat Vaše významné zákazníky či obchodní partnery.

Firemní akce Objednejte si firemní parašutistický základní výcvik nebo tandemový seskok. Zajistíme Vám plný servis, přátelské prostředí a především originální zážitek. Díky profsionálnímu, avšak osobnímu přístupu našich instruktorů, kvalitnímu vybavení (a to jak padákovým kompletům, foto- a videotechniky), tak i bezpečnostním opatřením prožijete se svými kolegy nebo zákazníky nezapomenutelné chvíle.

Pro Vaši společnost připravíme firemní akci, jejíž cílem bude posílení loajality, zvýšení pracovní motivace, posílení týmového ducha nebo odměna pro nejlepší pracovníky. Při tomto aktivním odpočinku zajistíme kompletní servis, včetně cateringu a technického zázemí pro prezentaci.

K výcviku můžeme připojit doprovodný program v podobě vyhlídkových letů.

Firemní akce Celou akci Vám náš Aeroklub připraví na míru podle Vašich požadavků a finančních představ, podle různého charakteru a velikosti Vaší společnosti i podle přání Vašich zákazníků.

Bližší informace na adrese:

tajemnik@skydivehorovice.cz nebo na tel. +420 777 150 035